O nás

Sme sestry, kamarátky a kolegyne. Rozhodli sme sa spolu založiť obchodík, kde si ľudia prídu vyčariť úsmev na tvári, kde si vyberú krásne darčeky pre svojich blízkych a aj pre seba. Veď čo je dôležitejšie, ako byť šťastný vo svojom krásnom svete. Našim hlavným cieľom bolo priniesť ľuďom radosť a stým sa spája aj naša vlastná tvorba, ktorú tak isto ponúkame v našej predajni.  S láskou sa venujeme HANDMADE tvorbe už niekoľko rokov a je to zároveň skvelý nápad na originálny darček. Preto sme spojili našu kreatívnu časť s darčekovým obchodom a takýmto spôsobom sa snažíme našim zákazníkom priniesť niečo originálne.

V ponuke máme preto široký výber ako napríklad drobné darčekové predmety, bytové doplnky, krásne vône a samozrejme aj niečo zdravé a chutné v podobe kvalitnej čokolády, chrumkavých dobrôt či orieškov. Darčeky Vám vyskladáme na mieru podľa želania.

Keďže nás to stále ťahá smerom k tvorivej práci, tak isto ponúkame aj kreatívny materiál presne pre ľudí ako sme my. Ak radi tvoríte, niečo vymýšľate, aj s tým Vám vieme pomôcť.

Pozrite si aj náš e-shop s handmade dekoráciami a doplnkami www.emdecor.sk